Hepimiz şu sözleri bir yerlerden duymuşuzdur: “ Kaç sene evde 1 gün bile oynamadı çocuklarla, şimdi tutmuş ikisinin de velayetlerini istiyor!

Maalesef günümüzde çocuklu çiftlerin boşanma süreçlerinde çocuklar Anne veya Baba tarafından koz olarak kullanılabiliyor. Bu süreçte; çiftin ayrılmasında hiç kabahati olmayan çocuklar, en çok zararı gören taraf oluyor. Eğer bu şekilde bir ayrılma sürecinde iseniz, çocuklarınızın en az zararı görmesi için veya onlara iyi bakmayacağını düşündüğünüz partnerinize karşı korumak için bazı delillere ihtiyacınız olacaktır.

Kanun Çerçevesinde” elde edilmiş deliller ile birlikte çiftlerden birinin ebeveyn olmaya sakıncası tespit edilirse, velayet hakkı verilmez. Kötü Alışkanlıklar, (Alkol, uyuşturucu vs.) şiddet eğilimi, psikolojik problemler gibi nedenler ile kişiler “Ebeveyn olmaya uygun değildir” kararı ile karşılaşırlar. Bu hassas delilleri sizin için, büyük bir titizlik ile inceler, 100% gizlilik içnde toplar. Unutmayınız ki yanlış kararlar sizi kanun karşısında haklı iken haksız yere sokabilir. Eğer velayet çekişmesi gibi zorlu bir dönemdeyseniz, Bordo Dedektiflik sizi bu yanlış kararları almaktan korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir