Boşanma Öncesi Delil Toplama

Kanun huzurunda neyi bildiğiniz değil neyi ispat edebildiğiniz önemlidir. 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman ekibimiz, önemli davanızda elinizi güçlendirecek EN DOĞRU kanıtlara sizin için toplar.

Velayet Davası

Günümüzde boşanma davalarının en önemli kısımlarından birisi velayet davası. Kanunen sizi daha güçlü kılacak önemli delilleri profesyonel ekibiz sizin için EN HIZLI şekilde derler.

Kayıp Kişi Araştırması

Bir yakınınızın kayıp olması karlaşabileceğiniz en zor durumlardan biridir. Kayıp Kişinin bulunması için en önemli iki faktör: Zaman ve Teknik İmkanlardır. Alanında uzman ekibimiz sizi %100 GÜVEN veren imkanlarla ve teknoloji ile buluşturur.

Eş Takibi

Boşanmaların en önde gelen nedeni sadakatsizliktir. Bordo Dedektiflik eşinizin sadakati ile ilgili tüm soru işaretlerini EN KESİN şekilde ortadan kaldırır. İnsanın şüphesinden kurtulması büyük bir zaferdir.

Öğrenci - Kişi Takibi

Yakınlarımız kötü alışkanlıklarını, ilişkilerini bizden gizliyor olabilirler. Şüphe hissi ile yaşamak çok zordur. İçinizdeki şüpheleri ve kuşkuları %100 GİZLİLİK içerisinde sonlandırıyoruz

Evlilik Öncesi Araştırma

Evleneceğiniz kişiye gerçekten güvenebilir misiniz? Size kendisini ne kadar tanıtmış olabilir? Geçmişi hakkında merak ettikleriniz, ona güvenip güvenmeyeceğiniz konusunda aklınıza takılan her sorunun cevabını Bordo Dedektiflik ile öğrenin.

10 yılı aşkın süredir Bordo Dedektiflik sizin yanınızda!