Günümüzde insanların güvensiz davranışları, kötü alışkanlıkları ve sadakatsizliği en üst noktalara ulaşmıştır. Bugün boşanma oranı %70’lere gelmiştir ve üzülerek belirtiyoruz ki boşanmaların en sık görülen nedeni sadakatsizlik olarak tespit edilmektedir.

Eşim dediğiniz belki evlenmeyi düşündüğünüz insanın size sadakatsizlik yapıyor olması gerçekten çök üzücü bir durumdur. Kişinin böyle bir durumdan şüphe duyuyor olması bile yaşamı olumsuz etkileyecek zor bir duygudur.

Siz partnerinizin sizi bir başka kişiyle aldattığından şüpheleniyor olsanız; gerçeği öğrenmek mi isterdiniz yoksa görmezden gelmeği mi?

Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt: “Gerçeği öğrenmek isterdim” ise, doğru adrese geldiniz. Bordo Dedektiflik günümüzün en yeni teknoloji ekipmanları ile içinizdeki şüpheye kesin son verir. 10 yılı aşkın sektör tecrübemize dayanarak şunu söyleyebiliriz ki; böyle bir şüphe ile yaşamaktansa gerçeği öğrenmek daha iyidir. Unutmayınız ki sadakatsizliğin ispatı 100% Evlilik kusurudur. Eğer boşanma davası sırasında ispatlanır ise hem partneriniz hem de birlikte olduğu kişi maddi tazminat ile cezalandırılabilirler. Size hem içinizi rahatlacak hem de hukuki olarak sizi üstün duruma getirecek delleri Bordo Dedektiflik profesyonelce toplar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir