Eş Takibi hizmetinden bahsetmeden önce evlilik kavramını ele alalım.

Evlilik, mukaddes bir birlikteliktir. Bu birlikteliğin yapı taşı sadakat ve güvenden meydana gelmektedir. Bunların herhangi birinden kuşku duyulması, bu mukaddesliğe gölge düşürmektedir. Hayatların ortak bir yol üzerinde ilerlemesi adına, tarafların evlilik makamında söz vermiş olmaları nedeniyle böyle bir ilişki ve birliktelikte kuşku ile yaşanılamayacağı gibi ters bir durumda yanlış sonuçlar da doğurabilmektedir.

Eş Takibi isteğine sebep olmamak adına, bireylerin evlilikleri süresince birbirlerine gerekli sadakati, saygıyı ve özeni göstermeleri gerekmektedir. Aile olmanın getirilerinden ve yükümlülüklerinden en mühim olanı da zaten kişilerin şefkat ve sadakat kavramlarından uzak olmamasıdır. Fakat, geçen zaman içerisinde değişik koşullar ve çevresel etmenler sebeplerden dolayı insanlar değişmekte ve bunu durum ilişkilerine de yansımaktadır. Bu durumu çevremizdeki pek çok kişi aracılığıyla rahatça gözlemlenebilmektedir. örnek olarak, günümüzde toplumun kadına verdiği yer değişmiştir. Kadın artık her alanda daha söz sahibi bir konuma gelmiştir. Özel dedektiflik ofis büromuz, bu esas ve sınırları esas alarak özel dedektiflerin yaptığı çalışmalar nihayetinde, kuşkuların giderilip, gerçeklerin ortaya çıkmasında katkıda bulunmaktadır.

Eş Takibi çalışmasında, bireylerin evli olduğunun bizim açımızdan bilinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde herhangi bir çalışmanın veya sözleşmenin imzalanmayacağını tarafınıza bildirmekteyiz. Ayrıca ortada herhangi bir boşanma davası veya yargıya başvurma süreci bulunmuyor ise sadece kuşkuya ve hislere dayalı bir araştırma talebi söz konusu ise, bu duruma göre sözleşme imzalanmadan çalışma yapılmamaktadır.Çünkü yapılan araştırmanın nihayetinde ortaya çıkacak olan gerçekleri kimi insan psikolojisi kaldıramayıp, değişik tepkiler göstermesine sebebiyet vermektedir. Arada resmi evlilik bağı olmaması durumunda, eşler sadece nişanlı ya da sevgili ise, bu durumda da araştırma yapılmaktadır ancak bu araştırmanın adı evlilik öncesi şahıs araştırması olarak adlandırılmakta ve araştırılan kişinin geçmişine dair bilgiler toplanmaktadır. Bu sayede, evlenme kararı almış olan çiftlerin, verdikleri kararın doğruluğundan emin olmaları ve kutsal evlilik bağı ile hayatlarını birleştirmeden önce, kafalarındaki şüphelerin giderilmesi sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir