Boşanma ve evliliğin sonlanması süreci oldukça sıkıntılı bir dönemdir. Maddi ve manevi tazminat, nafaka, varsa çocukların velayetleri gibi hukuki konuların kararlaştırılması bir yana çevre ve aile ilişkileri ve gelen tepkiler de eklenince problemli bir sürece girilir.

Unutmayınız ki, bu tür durumlar kişisel olarak sakin kalmanızı ve mantıklı kararlar almanızı gerektirmektedir. Ancak maalesef birçok kişi fevri kararlar ile durumlarını daha kötüye sokup, boşanma sürecininde gereksiz uzamasına neden olurlar.

Yapılan en büyük yanlış: Bildiklerimizin mahkeme önünde yeterli olacağını düşünmektir. Oysa ki kanun karşısında neyi bildiğiniz değil neyi ispat edebildiğiniz önemlidir. Mahkemeye sunacağınız delillerin, karşı tarafın evlilik ahdine aykırı davranışlarda bulunduğunu ispatlayan ve kanuni yollardan elde edilmiş olmaları en önemli husustur.

Bordo Dedektiflik bu noktada en uygun çözüm ortağınız olacaktır. Alanında uzman araştırmacılarımız ve hukukçularımızın yardımı ile en güçlü delilleri kanunlar çerçevesinde sizin içn bulur. Boşanma davası sürecinde, karşı taraftan hakkınız olan tazminatları almanız için gerekli adımları atmanız sizi bu yıpratıcı süreçten hızlıca kurtaracaktır. Eğer sizde çekişmeli ve zorlu bir boşanma sürecinde iseniz Bordo Dedektifliğe ulaşarak sizin için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir